KONST / Litografier / Litografi 12156089
nr 1215 6089
Litografi
Katarinahissen, Stockholm, 1932, signerad. Motivet: 28x54
Utrop:
400 kr
Såld:
350 kr
måndag 5 november 2018
kl 18:19:47
100 kr
200 kr
300 kr